Taro kaartidega ennustamine

Taro kaardid annavad võimaluse ajas ettepoole vaadata ning uurida, milline saab küsitavas teemas olema edasine areng ja lõpptulemus, millist otsust oleks tark teha. Selline tuleviku ennustamine võimaldab ka näiteks vaadata, millal üks või teine asi elus juhtuda võiks. Ei Taro ennustus, ennustaja ega Taro kaardid tee kellegi teise eest valikuid ära, kuid nad näitavad, millised on ühel või teisel juhul võimalikud tagajärjed. Saab muuhulgas uurida millistel elualadel võiks lähitulevikus olla suurem võimalus edu saavutada, mida peaks vältima, millega arvestama. Klient näeb, et saatus ei ole veel lõplikult ette kirjutatud ja meil on võimalus seda ise luua ja muuta, sest kaardid ennustavad ja näitavad ennekõike seda, mis meie sees toimub ja milline saab tulevik olema, kui teeme otsuseid, mis lähtuvad meie tänastest hoiakutest, meelelaadist ja mõttemustritest.

Minu ellu tulid kaardid juba lapsepõlves ja tänaseks on Taro kaartide ladumine üks populaarsemaid teenuseid, mida inimesed minult soovivad. Ennustamine Taro kaartidega on minu igapäevasteks tööks ja läbi kaartide jõuab informatsioon minuni kõige selgemalt ja kiiremini. Kuigi  oma tuleviku eest vastutame üksnes meie ise, saab ennustamine kaartidega olla hindamatuks abiks, aidates valgust heita nii minevikule, olevikule kui ka tulevikule.

Ennustaja Mariana - Taro kaartidega ennustamine

Kui seisad valikute ees, oled keerulises situatsioonis või vajad selgust, et teha parimaid otsuseid, broneeri minu juurde aeg läbi alloleva kontaktivormi. Vaatame koos, mida Taro kaartide ennustus näitab ja kuidas oleks mõistlik edasi minna. Enne seansile tulemist mõtle läbi, mida täpselt kaartidelt teada tahad. Aega varu ca üks tund. Tasu 85 EUR.

Teen Taroseansse ka gruppidele. Näiteks sünnipäevadel, tüdrukuteõhtutel vm üritustel. Sõltuvalt grupi suurusest on sellisel juhul igale inimesele individuaalselt pühendatav aeg erinev, kuid on tavaliselt jäänud vahemikku 10-15 minutit. Kui soovid oma sündmust kaartide tarkusega rikastada, võta minuga ühendust, et üksikasjades täpsemalt kokku leppida. 

  • Vali esmalt sobiv teenus