Numeroloogia ja astroloogia

Numeroloogia ja astroloogia aitavad meil meie olemust paremini mõista ning näitavad selgemalt, miks ja mida me siin hingedena õppimas oleme. Milliste astroloogiliste ja numeroloogiliste näitajatega ning millise sodiaagimärgi all me sünnime, määrab meie elus palju. Igal inimesel on unikaalne astroloogiline sünnikaart, mis kajastab  planeetide seisu tema sünnihetkel. Inimese sünnikaart ei muutu, küll aga liiguvad planeedid meie eluajal pidevalt edasi (mõnikord ka retrograadselt), mis tähendab seda, et teatud perioodidel on mõned teemad võimendatud. Ka planeetide transiitide olemasolu kinnitab lihtsat tõde, et kõik siin elus tuleb ja läheb, kuid Sinu põhiolemus on jääv. Sündimise hetk määrab, mida saatus Sulle toob ja ka näiteks seda, milline on tähtkujude sobivus Sinu ja mõne teise sodiaagimärgi esindaja vahel.

Astroloogilise sünnikaardi koostamisel mängivad kõige olulisemat rolli lisaks sünnikuupäevale veel ka täpne sünnikellaaeg ja sünnikoht. Nende ja paljude teiste näitajate järgi koostatakse igale inimesele tema isiklik horoskoop, mis on sügavam ja rohkem informatsiooni pakkuv, kui pelgalt tähtkujude iseloomustus. Isiklikust aastahoroskoobist näed, mis Sind ees ootab, mida vältida või millele tähelepanu pöörata. Fookuses on sellised teemad nagu suhted, perekond, tööelu ja raha. Tasu: Isikliku sünnikaardi koostamine koos konsultatsiooniga 75 EUR.

Kui soovid teada, millise kaardipaki tähed sulle sünnihetkel kaasa andsid või milline saab olema Sinu isiklik järgmise aasta horoskoop, võta minuga ühendust. Minu menüüs on sünnikaardi koostamine ja sünnikaardist lähtuv personaalne aastahoroskoop. Aastahoroskoobi saamiseks ei ole vaja kohale tulla. Pärast vajalike andmete saamist saadan aastahoroskoobi Sulle e-mailitsi kahe nädala jooksul. Hind 55 EUR.