Lisainformatsioon

Vahel on inimene olukorras, kus tundub, et väljapääsu ei olegi või tuleb teha valikuid, mis muudavad kardinaalselt igapäevaelu ja suhteid. Sõpradele kõigest rääkida ei saa, perekonda hoitakse muredest eemal. Kõik vastused ja õiged suunad on meie enda sees olemas. Minu juurde tulles aitan Sind õigele teeotsale ja annan kätte suunad, kuidas edasi liikuda. Igale murele ja probleemile on alati olemas lahendus. Mitte kunagi ei ole mitte keegi meist täiesti üksi. Oluline on julgus teha esimene samm. Oled minu juurde väga oodatud.

Tihti kardetakse, et ennustaja mõjutab klienti mingeid valikuid tegema ja seega ka tema saatust. Esiteks, ma ei ennusta vaid vaatlen olukordi ja perspektiive. Saan rääkida ainult seda, mida kaardid mulle näitavad. Ja näitavad nad seda, milline on tulevik siis, kui kehtivad ennustamise hetkel olemasolevad mõttemustrid ja hoiakud. Ma räägin lahti võimalikud trendid ja võimalused – kõrvalise isikuna näen asju selgemini, sest ma ei ole mõjutatud. Otsused võtab vastu ikkagi klient ikka ise. Ma olen neutraalne ning loobun sellest, et ma tean ja õpetan. Ainult neutraalsus näitab pilti, kus klient parasjagu oma eluga on.

Minu juurde on oodatud kõik inimesed, kuid eelkõige need, kel on elus ees ootamas rasked valikud, suhteprobleemid, depressioon, hirm, foobiad või sageli korduvad kroonilised haigused ja kummalised kehalised sümptomid. Aga ka need, kel on huvi vaimsuse vastu ja kes soovivad endast rohkem teada saada ehk ennast sügavamini tundma õppida.

Tagan täieliku privaatsuse. Seansil räägitu jääb vaid meie vahele. Arvestan alati kliendi soovidega ja teen kõik, et klient ennast seansil hästi ja turvaliselt tunneks. Samuti ei avalda oma klientide nimesid ega andmeid teistele isikutele. Isegi see fakt, et minu juures käisid, jääb saladuseks.

Seansside hinnad sõltuvad paljuski sellest, milline mure kliendil on ja miks ta minu poole pöördub. Iga juhtum on erinev ja seega mul nn stamphinnakiri puudub. Tihti küsib inimene üht teenust aga lähemalt vesteldes selgub, et tema mure lahendaks palju paremini hoopis teine. Võta minuga julgesti ühendust, siis saame lähemalt rääkida.