Energeetiline tervendamine

Meie füüsiline keha peegeldab seda, mis meis energiatasandil toimub, mida me tunneme ja mõtleme, milline on meie aura. Valud, haigused, halvad mõtted, ebaõnnestumised jms on meie endi negatiivsete vibratsioonide ja blokeeringute manifestatsioon auras. Tervendaja saab aidata tekkinud probleemid kõrvaldada.

Tervendamine ehk energiavälja puhastamine korrastab aura ja selle käigus aktiveeritakse organismi isetervenemise protsessid. Tervendaja saab seansi ajal informatsiooni Sinu kohta, et mõjutada just neid valdkondi, mis Sinu jaoks hetkel ei tööta. Olgu selleks siis tervis, raha, suhted, töö vms.

Tervendajad näevad inimese biovälja ja leiavad probleemse koha, näiteks kahjustunud või nõrga organi. Bioväljas liikudes leitakse üles ja tunnetatakse ka inimese probleeme hinge tasandil. Nii on võimalik bioenergia suunata just sinna, kuhu vaja, et algatada tervenemise protsess. Seansi ajal tunneb probleemne organ raskust, surinat või kuumuse tunnet. See tähendab, et energia selles piirkonnas on hakanud korrastuma. Hoia oma energia kõrgel sagedusel!

Abi saamiseks broneeri aeg seansiletulekuks läbi alloleva kontaktivormi. Üks seanss kestab kuni 1,5 tundi. Spetsiaalset ettevalmistust teha ei ole vaja. Soovi korral saad seansil osaleda ka üle Skype või telefoni. Tasu 120 eur. Kui Sul on teenuse kohta küsimusi, võta minuga ühendust. 

  • Vali esmalt sobiv teenus