Minust

Olen isikliku arengu nõustaja ja terapeut. Sündisin ja kasvasin Viljandis, kõrghariduse omandasin Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis Turismi- ja hotelliettevõtluse erialal. Kuna vaimne maailm, inimeste nõustamine, motiveerimine ja inspireerimine on mulle alati olnud väga südamelähedane, võtsin ette ka aastatepikkuse terapeudiõppe Holistika Instituudis. Laialdane elu- ja töökogemus on mind kokku viinud paljude huvitavate kaasteelistega ja andnud hindamatuid kogemusi. Seeläbi on mul olnud õnn õppida mõistma, hindama ja armastama väga erinevaid isiksusi. Töö inimestega on õpetanud, et andmine ja vastuvõtmine peavad olema tasakaalus, siis kõik toimib.

Minu isa ema oli tervendaja Ukrainas. Teise maailmasõja ajal saadeti ta Leningradi relvatehasesse tööle, kus ta Leningradi blokaadi üle elas aga kaotas näljaajal oma kaks tütart. Et kaotusvalust mitte hulluks minna, õppis ta tuttavalt kaardimoorilt kuidas kaarte tõlgendada. Oma teadmised ja oskused pärandas ta mulle, kuigi olin tema siit ilmast lahkudes alles 5-aastane. Hilisemaks suunajaks ja õpetajaks oli mulle  minu isa, kes oli astroloog ja tervendaja.

Mõtlen, et kõik inimesed meie elus on mingil määral meile õpetajateks ja elu ise ongi see peamine väljakutse. Mind on alati paelunud inimene koos nähtava ja nähtamatuga – kõik see, mis toimub inimese sees, pealispinna all. Mulle meeldib mõista inimeste sügavat olemust. Usun, et kõik inimesed on head ja väärtuslikud. Tee parema mõistmise ja teadmiste juurde on kestnud aastaid. Olen õppinud palju oma vanematelt ja vanavanematelt, ise elu kogedes, erinevatel õpingutel ja klientidega töötades. Mind on alati huvitanud inimene ja nähtava ning nähtamatu maailma seosed. Elu on palju suurem, kui hoomame. See on olnud järk-järgult avanev teekond. Olen igavene õppija ja seetõttu läbinud mitmeid väga erinevaid kursusi nagu metafüüsiline tervendamine, energeetiline tervendus, reiki, QiGong, astroloogia, numeroloogia, käejoonte lugemine, šamanism, psühholoogia, NLP jne.

Terve ja õnnelik olemine sõltub inimese vastutuse võtmisest: saavutame tasakaalu oma elus vaid siis, kui võtame vastutuse kõikidel tasanditel enda kätte ning mõistame, et vajalik on hoida kooskõlas ja harmoonias nii keha, hing kui ka vaim. Olen siin selleks, et aidata Sul näha iseenda väge ja võimalusi. Ma ei ütle, mida tegema pead. Valik ja otsus oma elu eest jääb alati Sulle.

Täna tegelen igapäevaselt vaimse nõustamisega, Taro ennustustega, oskan lugeda käejooni, koostan astroloogilisi sünnikaarte ja horoskoope, teen reiki massaaži, energeetilist tervendamist ja puhastan energeetiliselt kodusid. Inimesi võtan vastu Ravi tn 2 asuvas kabinetis. Vajadusel teen seansse ka kliendi kodus või Skype/telefoni vahendusel. Töövahenditena kasutan peamiselt pendlit, eeterlike õlisid, kristalle, küünlaid ja Taro kaarte. Kui soovid kohtumiseks aja kokku leppida, broneeri aeg siinvõi võta minuga ühendust. Kohtumisteni!