Holistiline teraapia ja nõustamine

Keha, hing ja vaim moodustavad ühtse terviku, mistõttu on füüsiliste vaevuste põhjused tihedalt seotud psüühikaga: meie hoiakutega, uskumustega, mõtetega, käitumismustritega, lapsepõlves kogutuga. Kõik meie ümber on meie endi mõtlemise, hoiakute ja soovide vili ning ainult meie ise saame ümbritsevat muuta. Kui leiame harmoonia, armastuse ja õnne enda sees, näeme seda ka meid ümbritsevas maailmas ja inimestes, sest kõik saab alguse meist endist.

Holistiline regressiooniteraapia ehk rännaku teraapia aitab inimesel iseendaga paremat kontakti luua. Abi võib saada nii suhteprobleemide korral, ootamatustega toimetulekul, füüsiliste kaebuste puhul kui ka sõltuvusprobleemidest vabanemisel – iseenda sisse vaatamine ja töö enda mõtetega on väga oluline, et saavutada tasakaal ja rahu. Holistika aitab Sul saavutada keha ja vaimu harmoonilisema koostöö, sest negatiivsete mõtete taaka ei ole vaja kaasas kanda.

Holistiline rännak viibki Su Sinu enda sisemusse ja aitab saavutada leppimise ning rahulolu, et saaksid olla enesekindlam ja julgem ning näha maailma positiivsemalt. Seansi käigus vesteldakse esmalt murekohtades kliendi elus. Seejärel jätkub vestlus terapeudi juhtimisel meditatiivses seisundis, kus teraapiasse tulnu viiakse rändama oma sisemaailma. Niisuguses seisundis on inimene kontaktis oma alateadvusega ja välja tulevad just need sündmused ja mõttemustrid, millest oleks vaja lahti lasta. Holistiline teraapia on oluline ka siis, kui Sa otseselt mingeid vaevusi veel ei tunnegi. Oma sisemaailmas aegsasti inventuuri tegemine tagab selle, et raskused ei mõjuta Sind nii rängalt ja saad olla tugevam, tervem ning targem.

Tasu: 1 seanss 140 EUR, 4 seanssi 500 EUR

Kui soovid enda olemust ja inimese ning universumi vahelisi seoseid sügavamalt mõista, leida tee oma naiselikkuseni/mehelikkuseni, saavutada oma elus harmoonia ja tasakaal või saada lahti mõnest füüsilisest probleemist, tule teraapiasse. Spetsiaalset ettevalmistust kohtumiseks teha ei ole vaja, pane lihtsalt aeg kinni läbi alloleva kontaktivormi ja tule kohale. Seanss kestab kokku kuni 2 tundi. Soovi korral saad seansil osaleda ka üle Skype või telefoni. Kui Sul on teenuse kohta küsimusi, võta minuga ühendust.

  • Vali esmalt sobiv teenus