Kodu energeetiline puhastamine

Kodu on meie kindlus. Kui aga koduseinte vahel on toimunud negatiivsed sündmused või on maja või korteri eelmised elanikud sinna oma pagasi jätnud, võib kodus olev energia meid rusuma hakata, sest energiad jäävad ruumi pidama. Tihti on halva enesetunde taga just kodus olev halb energia. Puhastuse käigus viiakse halb energia välja ja pühitsetakse ruumid, et negatiivset eemal hoida. Paraneb enesetunne, kodus on jälle hea olla ja tõuseb elukvaliteet.

Kodupuhastust peaks tegema siis kui tunned, et kodus ei ole hea olla, miski justkui rusuks või segaks lõõgastumist. Ka uneprobleemid ja üldine halb enesetunne võivad olla märgiks halvast energiast kodus. Mõni inimene on teistest tundlikum ja tajub halba energiat paremini. Kindlasti kuulake, mida räägivad lapsed – nemad on tundlikumad. Kui nad näevad, kuulevad või tajuvad midagi, mis võib olla märgiks halvast energiast kodus, võib abiks olla kodupuhastus.

Kindlasti tasub puhastamine ette võtta, kui kolid vanasse majja või korterisse, kuhu eelmised elanikud oma energia on jätnud. Ka kellegi teise kasutuses olnud asjad Sinu kodus mõjutavad üldist energiat. Väga tähtis on energeetiline puhastus pärast seda, kui koduseinte vahel on keegi surnud või põdenud rasket haigust. Samuti on kodu puhastamine halvast energiast oluline ette võtta pärast raskeid emotsionaalseid läbielamisi nagu tülid, võimuvõitlused, lahkuminekud jms.

Seega, kui Sa ei tunne, et Sinu kodu oleks Sinu kindlus, kus on pärast rasket päeva hea lõõgastuda ja end laadida, võta minuga ühendust, et kodu energeetiliseks puhastuseks aeg kokku leppida. Kodupuhastust halbadest energiatest teen vaid Tallinnas ja selle lähiümbruses. Seansi jaoks peaks varuma ca 1-2 tundi sõltuvalt probleemi tõsidusest ja kodu suurusest.